![](https://teoria.gr/wp-content/uploads/2022/01/20180623_9880.jpg)
Ποιοί είμαστε
Το Teoria Paros διαχειρίζεται περί τα 40 δωμάτια και διαμερίσματα στη Νάουσα της Πάρου. Το Teoria Paros| Matsas Windmill διαθέτει 17 δωμάτια, στούντιο και διαμερίσματα χτισμένα γύρω από μια κεντρική αυλή με ιδιαίτερη, παραδοσιακή κυκλαδίτικη αρχιτεκτονική.
Όλα τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι αυλή και βρίσκονται στο ισόγειο ή στον πρώτο όροφο. Επιθυμία μας είναι να σας προσφέρουμε μια ευχάριστη παραμονή σε ένα όμορφο περιβάλλον.
Είτε έρχεστε για πρώτη φορά ή αν μας έχετε επισκεφτεί ξανά, εμείς θέλουμε να έχετε μια εξαιρετική εμπειρία. Το προσωπικό μας είναι πάντα διαθέσιμο να σας βοηθήσει και να απαντήσει σε όποιες απορίες έχετε.
![Teoria Paros | Matsas Windmill Holiday Rooms & Apartments](https://teoria.gr/wp-content/uploads/2022/01/20180624_0189.jpg)
Που είμαστε
Βρισκόμαστε στη Νάουσα της Πάρου, πέντα μόλις λεπτά με τα πόδια από το κέντρο.
Η κοντινότερη παραλία βρίσκεται στα δέκα λεπτά με τα πόδια ενώ η Σάντα Μαρία η Λάγγερη και οι Κολυμπήθρες είναι λιγότερο από δέκα λεπτά με αυτοκίνητο.
Δίπλα από το Teoria Paros | Matsas Windmill θα βρείτε φούρνο, καφέ, μίνι-μάρκετ και ενοικιάσεις αυτοκινήτων. Σε πέντε λεπτά θα βρεθείτε στα καλύτερα μπαρ, εστιατόρια και ταβέρνες της Νάουσας.